bukiet ślubny by Monika florystyczna pasja

Kwiaty na ślub i wesele dla mojej Aguni

Naszło mnie na wspomnienia

W rocznicę ślubu moich przyjaciół Agi i Pabla postanowiłam podzielić się z Wami jakie kwiaty towarzyszyły im w tym pięknym dniu. Przygotowanie tej dekoracji było dla mnie czymś więcej aniżeli dekoracją z kwiatów na ślub. Bukiet ślubny miał być najpiękniejszy jaki tylko potrafię zrobić, aby wyrazić wdzięczność i szczęście za tę niesamowitą osobę, która od wielu lat jest ze mną i na dobre i na złe. A w tym dniu chciałam, aby kwiaty wyraziły możliwie najbardziej osobowość ich obojga. To jacy są radośni, prawdziwi, różni, kolorowi. Podzielę się tylko galerią, wspominając przy tym, że elementy dekoracji w tym te graficzne przygotował Michał z kreyatif.pl, a ścianę za Parą Młodą dwie żony z trzech jak to mawiamy w naszym gronie – Elizku vel żona i żona senior czyli ja dla żony juniorki czyli Agusi 😉 Taka prywata, a co. Całość spajała można powiedzieć koncepcja kolorowych pasków, które pojawiły się w bukiecie, w kościele przy ławkach, przy krzesełkach i klęczniku dla Młodych, przy samochodzie, a także w prezentach dla rodziców, chrzestnych i świadków. Dodaję także do galerii także drugi bukiet jaki przygotowałam dla mojej Agi na sesję poślubną. Zdjęcia – te ładniejsze, wyraźniejsze, profesjonalne – są autorstwa Zdzisława Folgi, który realizował reportaż foto z tego dnia, a pozostałe to moje foty z telefonu.

Kochanym Agu i Pablo dziękuję za ich uśmiech tego dnia, zawsze i o jeden dzień dłużej życzę im, aby byli szczęśliwi zawsze tak bardzo albo i bardziej jak tego dnia!

Składowe oprawy ślubu i wesela w skrócie

Kwiaty, dodatki, elem. dekoracji jakie użyłam w bukietach i dekoracji to m.in. frezje, alstromerie, ornitogalum, hortensje, mikołajek, protea, róże, piwonie, eustomy, groszek, goździki, astry chińskie igiełkowe, coral, hipericum, leger, a także doniczkowe w tym bratki mini, hortensje, które po ślubie wraz z niebieskimi donicami tarasowymi wylądowały na balkonie u nowożeńców i cieszyły oko jeszcze długo. Na stołach pojawiły się bukiety w złotych jak buty Młodej wazonach i dopełniały je mniejsze kompozycje w małych szklanych wazonikach.

Kwiaty dają szczęście

Generalnie dałam radę i dzięki pomocnemu bratu zdążyłam na ślub i na przyjęciu weselnym i parę dni po bawiliśmy się przednio 😉 I szczerze mówiąc i chyba ciut nieskromnie, zawsze jak widzę zdjęcie bukietu ślubnego dla Agi jestem dumna i szczęśliwa, bo to był najpiękniejszy bukiet jaki udało mi się kiedykolwiek przygotować. Uśmiech i łezka w oku Agi kiedy jej go wręczyłam w prezencie pozostanie na zawsze w tych wyjątkowych wspomnieniach.

Galeria oprawy florystycznej ślubu i wesela

kolorowy nietypowy bukiet ślubny by Monika florystyczna pasja

bukiet ślubny by Monika florystyczna pasja

przyjaciółki i bukiet ślybny by Monika florystyczna pasja

dekoracje florystyczne by Monika florystyczna pasja

oprawa florystyczna ślubu by Monika florystyczna pasja

ślubne inspiracje by Monika florystyczna pasja

dekoracje weselne by Monika florystyczna pasja

florystyczne dekoracje weselne by Monika florystyczna pasja

kwiaty na weselu by Monika florystyczna pasja

dekoracje na wesele

kwiaty na weselu by Monika florystyczna pasja

Wariackie przygotowania?

A wyglądały tak: 😉

 

p.s. a dla miłośników Podlasia polecam także film fotografa ślubnego mojej Agi Zdzisława Folgi “Cząstka Podlasia”.  Wszystkie niezbędne informacje na stronie czastkapodlasia.pl, a poniżej trailer:

 

4 thoughts on “Kwiaty na ślub i wesele dla mojej Aguni

  1. Przepiękna oprawa kwiatowa! 🙂 To bardzo miły gest z Pani strony aby przygotować najlepszą kwiatową oprawę w podziękowaniu za lata przyjaźni.

    1. Dziękuję! Uwielbiam to robić szczególnie kiedy to nie jest odtwórcze działanie i można jak najbardziej zindywidualizować temat, dla bliskich jest to z jednej strony łatwiejsze bo się kogoś właśnie zna lat ileś, a z drugiej trudniejsze żeby sprostać zadaniu bo to mega ważny dzień. A lat przyjaźni nie zliczę, cel był jeden główny – to ma być najpiękniejszy bukiet ślubny jaki tylko potrafię zrobić w danym momencie, taki radosny jak Aga. I chyba się udało 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.