Monika Kmiecik Muracka Florystyczna Pasja

Od autorki

NA DZIEŃ DOBRY PARĘ SŁÓW ODE MNIE

Mam na imię Monika i kwiaty oraz wszystko co z nimi związane już od lat dziecięcych bardzo mnie absorbują. Można nimi wyrazić wiele słów, gestów i uczuć. Sprawiają, że nawet na najbardziej pochmurnej twarzy pojawia się uśmiech. A uśmiech to piękna chwila w życiu. Tak jak kwiaty, często niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju.

Kwiaty towarzyszą nam w różnych życiowych momentach. Są odzwierciedleniem wielu naszych emocji, a sam moment wręczania kwiatów wpisuje się w potrzebę i chęć dzielenia się, sprawienia komuś niespodzianki, przyjemności.

Moja przygoda z florystyczną pasją, tak bardziej na poważnie, zaczęła się we wrześniu 2010 r. właśnie od prezentu od serca w postaci dekoracji ślubnej dla młodej pary z grona moich znajomych. Od tamtej pory co najmniej raz w roku przygotowuję oprawy florystyczne ślubów i wesel. Sprawia mi to ogromną przyjemność. To także taki mój sposób na wyrażenie swojej wrażliwości i radości jaką mogę sprawić innym poprzez spersonalizowane wizje florystyczne, które na długo zapadną w pamięci.

Moim celem jest uszczęśliwianie poprzez kwiaty.

Na co dzień, mój świat zawodowy kręci się głównie wokół prawa. Od przeszło dekady zajmuję się marketingiem, PR-em i business development usług prawnych. Spostrzeżeniami na ten temat dzielę się z prawnikami i studentami prawa na MARKETING DLA PRAWNIKÓW.

Korzystając ze swoich zasobów i doświadczeń, angażuję się w tworzenie i rozpowszechnianie historii dotyczących marek, produktów i idei, które są powiązane z moimi zainteresowaniami. Koordynuję i wspieram m.in. projekty modowe, fotograficzne i społeczne.

W życiu stosuję zasadę „chcieć to móc”, móc łączyć pracę zawodową z pasjami i życiem prywatnym. Lubię spotkania z ludźmi, czerwone wino wytrawne, kawę z mlekiem i rudy kolor. Po godzinach bloguję słuchając jazzu, wędruję po górach, układam kwiaty i tak układam sobie życie, aby każda chwila była ważna. Jestem optymistką od zawsze kierującą się słowami:

Sprawy przybierają najlepszy obrót dla tych, którzy potrafią nimi najlepiej pokierować
– Adam Linkletter –

Do zaczytania, usłyszenia, albo zobaczenia.
Monika

p.s. Jeśli chcesz dowiedzieć się o czym bloguję na blogu FLORYSTYCZNA PASJA, przejdź do strony O BLOGU, a jeśli zapytać o coś, bądź po prostu się przywitać przejdź do strony KONTAKT.


ja w obiektywie Krzysztofa Zaleskiego krzysztofzaleski.com