Stylizacja “Tajemniczy ogród”

5 czerwca br. miałam przyjemność uczestniczyć w wyjątkowej realizacji we współpracy z Krzysztof Zaleski Fotografia. Podczas eventu otwarcia sezonu letniego 2017 w Restauracja Villa Foksal przygotowywałam stylizację mobilnego fotostudia, w którym Krzysztof fotografował przybyłych Gości.

Motywem przewodnim stała się stylizacja pt. “Tajemniczy ogród”.

Aranżacja planu fotostudia w plenerze objęła czerwoną sofę wyraźnie kontrastującą z zielenią w ogrodzie, a elem. uzupełniającym tzw. żywymi rekwizytami stały się sezonowe kwiaty.

W realizacji wykorzystałam m.in. wierzbę mandżurską, liście palmowe, róże ecru, czosnek ozdobny, białe i niebieskie hortensje, piękne pomarańczowe strelicje.

Pełną relację z eventu możesz zobaczyć TUTAJ.Mobilne fotostudio – fotografia portretowa podczas eventów by Krzysztof Zaleski Fotografia to nowa propozycja atrakcji na spotkania firmowe jako alternatywa, bądź uzupełnienie typowego fotoreportażu. To fotorelacja z wydarzenia w nieszablonowej formie, w której fotograf centralną uwagę skupia na realizacji indywidualnych i grupowych portretów Gości eventu w zaaranżowanej w tym celu przestrzeni z motywem przewodnim nawiązującym do charakteru danego wydarzenia, miejsca wydarzenia lub branży. Mobilne fotostudio obejmuje personalizowaną koncepcję każdorazowo dopasowywaną do potrzeb organizatora wydarzenia, realizację i retusz zdjęć oraz drukowany fotoalbum. Więcej na krzysztofzaleski.com.

 

 

4 thoughts on “Stylizacja “Tajemniczy ogród”

    1. Dziękuję! Minimalizm, pomysł, wpisanie się w klimat miejsca i okazję – tym kierowałam się w przygotowaniu tej aranżacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.