Pis Saro - flowers tattoo

Tatuaże jak rośliny?

PIS SARO

Od daaawna zastanawiam się nad tatuażem. Ale do tej pory nie znalazłam tego właściwego wzoru, poprzez który chciałabym i mogłabym wyrazić coś więcej, aniżeli tylko “pomalować” sobie ciało. Szukając inspiracji trafiłam na krymską młodą artystkę Pis Saro, której roślinne i kwiatowe wzory przykuły moją uwagę. Są bardzo subtelne i bardzo realistyczne, a przy tym podkreślające piękno kobiecego ciała i związek z naturalnością pojmowaną ciut inaczej. Kilka realizacji inspirowanych kwiatami w jej wykonaniu, bardzo mi namieszały w głowie. Który podoba Ci się najbardziej?

I rosną kwiaty i oglądać je uważnie, patrząc na siebie fraktalnej szczegółowo w płatkach i liściach. Oni nie są tak proste, jak się wydaje! Lubię uczyć się rośliny, zwierzęta i ptaki różnych krajach, także zawsze szuka nowych pomysłów. 
– Pis Saro –

Więcej prac tatuażowej artystki możesz obejrzeć na www.facebook.com/sarbonapis www.instagram.com/pissaro_tattoo.

2 thoughts on “Tatuaże jak rośliny?

  1. Chciałabym mieć jakiś tatuaż ale jeszcze nie znalazłam tego idealnego wzoru, którym chciałabym ozdobić ciało na całe życie. Bardzo fajne są te kwiatowe tatuaże, może zainspiruję się nimi podczas tworzenia swojego wzoru, bo właśnie taki florystyczny motyw mi chodził po głowie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.